Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Górnictwa Surowców Chemicznych "CHEMKOP" Sp. z o.o.
Zakład Technologii Chemicznych i Ochrony Środowiska
Zakład Technologii Chemicznych i Ochrony Środowiska

Wiemy, że..

Jako laboratorium z długoletnią tradycją, posiadamy doskonale przeszkoloną kadrę, od lat zajmującą się analizą soli, solanek, materiałów geologicznych, kruszyw oraz kontrolnymi analizami produktów leczniczych. Chętnie angażujemy się w projekty technologiczne z różnych gałęzi przemysłu jak również w opracowywanie nowych metodyk i receptur. Podążając za wyzwaniami jakie stawia rynek i oczekiwaniami klientów stale poszerzamy naszą ofertę o nowe badania i coraz bardziej zaawansowane narzędzia pracy.

Naszym atutem jest..

Połączenie wieloletniej wiedzy oraz doświadczenia zespołu technologów chemicznych z innowacyjnością i nowymi pomysłami zatrudnionych w ubiegłych latach absolwentów krakowskich uczelni.

Dbamy o ciągły rozwój i jakość..

W roku bieżącym uzyskaliśmy ponownie akredytację Głównego Inspektora Farmaceutycznego na prowadzenie czynności kontrolnych dotyczących nadzorowania poszczególnych operacji wytwarzania tj. kontroli jakości, zwalniania i certyfikacji serii przez Osobę Wykwalifikowaną. Jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy i wykonywania kontrolnych analiz chemicznych różnorodnych produktów leczniczych w zakresie badań fizykochemicznych.

W naszym zakładzie wdrożony jest również System Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2008.

Małe, ale wielkie możliwości..

Jesteśmy zgranym, kilkuosobowym zespołem, który chętnie podejmuje wyzwania w zakresie technologii chemicznej czy przemysłowej, a także w dziedzinie chemii analitycznej. Posiadamy nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone laboratorium, które daje nam możliwość prowadzenia szeregu badań oraz projektowania innowacyjnych układów technologicznych będących niekiedy podstawą do wdrażania nowych patentów na rynku polskim i zagranicznym.

Top