Kariera

CHEMKOP tworzą ambitni profesjonaliści, którzy dzięki zbiorowemu doświadczeniu i umiejętnościom świadczą profesjonalne usługi inżynierskie dla klientów na całym świecie. Poznaj nas lepiej i dołącz do naszego zespołu.

Oferujemy Elastyczność pracy

Pracujemy w ruchomych godzinach pracy dzięki czemu ty możesz dostosować jakie godziny są dla ciebie najdogodniejsze.

Biuro w centrum miasta

Nasze biuro znajduje się w doskonałej lokalizacji pod względem komunikacji. Naszym pracownikom oferujemy bezpłatny parking przy siedzibie firmy.

Pakiet Sportowy OK SYSTEM

Naszym pracownikom oferujemy pakiet sportowy OK system w programach GO Fit , Fit&More oraz Open.

Ubezpieczenie medyczne

Dbamy o każdego z naszych pracowników i zapewniamy prywatna opiekę medyczną w EnelMed.

Ścieżka kariery

Jesteśmy pasjonatami rozwoju zawodowego, chcemy znajdować i maksymalnie rozwijać talenty naszych pracowników.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku wskazanym w bieżących rekrutacjach możesz przesłać swój życiorys i list motywacyjny na adres e-mail zawarty w treści ogłoszenia.

Dołącz do Nas!

Jeśli jesteś zaintersowany pracą, odpowiedz na zamieszone oferty.

Ogłoszenia o pracę

Serwisant

Miejsce pracy: Kraków

Zakład Geofizyki Górniczej

Forma współpracy: umowa o pracę

Zakres zadań:

  • Przeprowadzanie napraw i wychwytywanie usterek sprzętu będącego na wyposażeniu Zakładu,
  • Kompletowanie, przygotowanie oraz kalibracja sprzętu pomiarowego w celu realizacji pomiarów wykonywanych w ramach działalności Zakładu.
  • Utrzymanie sprzętu pomiarowego w ciągłej sprawności poprzez okresowy przegląd i konserwację, bieżące naprawy
  • Wykonywanie dokumentacji elektronicznej i mechanicznej
  • Projektowanie układów elektronicznych
  • Nadzór oraz współpraca z podwykonawcami
  • Prace nad rozwojem aparatury pomiarowej
  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z przygotowaniem do wdrożenia nowych metod geofizycznych.
  • Realizacja zadań z zakresu działalności Badawczo Rozwojowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: elektrotechnika, elektronika, mechatronika lub pokrewne
  • 2 letnie doświadczenie w serwisie aparatury pomiarowej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektronicznych
  • Doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych
  • Obsługa oprogramowania: AutoCad, Solid Edge lub pokrewne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do wypoczynku, kartę sportową
  • Pracowniczy system emerytalny
  • Program ubezpieczenia na życie

Cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych  prosimy przesyłać do 05.04.2024 r.

Młodszy Serwisant

  • Przeprowadzanie podstawowych napraw i wychwytywanie usterek w sprzęcie będącym na wyposażeniu Zakładu.
  • Utrzymanie sprzętu pomiarowego w ciągłej sprawności poprzez okresowy przegląd i konserwację, bieżące naprawy.
  • Wykonywanie dokumentacji elektronicznej i mechanicznej.
  • Projektowanie układów elektronicznych.
  • Nadzór oraz współpraca z podwykonawcami.
  • Prace nad rozwojem aparatury pomiarowej.
  • Realizacja zadań z zakresu działalności Badawczo Rozwojowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. techniczne: elektrotechnika, elektronika, mechatronika lub pokrewne
  • Obsługa oprogramowania: AutoCad, Eagle lub pokrewne
  • Doświadczenie przy serwisie aparatury pomiarowej
Oferujemy:

KLAUZULA INFORMACYJAN RODO
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej RODO) informujemy, iż:
  • Powołany został Inspektor ochrony danych osobowych w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Górnictwa Surowców Chemicznych "CHEMKOP" Sp. z o.o.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z prowadzonym procesem rekrutacji na podstawie wyrażonej zgody - 6 ust. 1 lit. a RODO;
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym Odbiorcom;
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:
  • do czasu zakończenia rekrutacji,
  • do 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji (w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji),
  • do czasu odwołania Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych .
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacji;
  • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego i organizacji międzynarodowej.

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Górnictwa Surowców Chemicznych
"CHEMKOP" sp. z o.o.
ul. J. Wybickiego 7, 31-261 Kraków

REGON:120904600   NIP:6750001780   KRS:0000327569

  • tel. +48 12 633 60 75
  • fax +48 12 634 58 28